x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר

אופנה, נוחות וזוהר: הכל על תוספות שיער

תאריך: 09/06/2011 12:24

תוספות שיער הפכו למגמה עכשווית בקרב דוגמניות וסלבים רבים, המופיעים מדי יום בתסרוקות שונות ומשונות. הסלבריטאית הזוהרת ג'סיקה סימפסון, ועוד רבות אחרות עושות שימוש בתוספות שיער כדי לתת לשערן מראה שונה בכל פעם שהן יוצאות מן הבית.

אי אפשר שלא לשים לב לשינוי משום שהשיער הוא אחד הדברים הראשונים שאנחנו קולטים כאשר אנחנו מסתכלים על מישהו.

אי לכך, כשביום ראשון אנחנו רואים בחורה מפורסמת עם תלתלים אדומים, ביום השני יעוצב שערה בתסרוקת קארה שחור וביום השלישי מפגינה רעמה של שיער לבן, רוב הסיכויים שהיא עושה שימוש בתוספות שיער.

כל מעצב שיער המכבד את עצמו ישמח לבשר כי לתוספות שיער נפח חשוב בעבודת המספרה, כמו לתספורות ולעשיית צבע.

מגוון צבעים וצורות של תוספות שיער

תוספות שיער באות בכל מיני צבעים וצורות. כמו כן, גם בקרב גברים מקובל להשתמש בתוספות הנ"ל. אצל נשים, ככל שאישה מתבגרת הופך שערה לדק יותר (למידע נוסף: מחזור חיי השערה). במקרים כאלו כדאי לבחור בתוספות שיער, המעניקות נפח ואופי לשיער ההולך ומאבד מזוהרו.

היתרון העיקרי של תוספות השיער הוא שהן מתחברות לשיער הנוכחי בצורה מאד פשוטה וקלה לביצוע. בנוסף על כך, תוספת שיער אינה מזיקה לשיער הטבעי והקיים.

האופן בו מדביקים את התוספת מטשטש לגמרי את העובדה שמדובר בחלק שאינו שייך בוודאות לשיער הנוכחי. ישנה אפשרות לחבר את תוספות השיער גם באמצעות דבק מיוחד או קליפסים.

חשוב לדעת כי תוספות שיער הטבעי אינן מוצר יקר באופן מיוחד. מעבר לכך שכיום הפך נושא עיצוב השיער לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. בכמה שעות אפשר להפוך שיער חלק למתולתל, דליל לנפוח או לסוגי שיער אחרים, ואין גבול לשוני במראה שאישה אחת יכולה להשיג עבור עצמה בפחות מיממה.

תוספת שיער טבעית מסייעת לעשות שינוי בכל הקשור לתסרוקות וגיוון המראה בחיי היום יום. תוספות השיער הן אלמנט המותאם לכל אחת ואחד באופן אישי ובמקרים רבים הן פיתרון טבעי ונוח לבעיות הקשורות בהידלדלות השיער או נשירת שיער.

אם כן, תוספות שיער הן תוספת אידיאלית לכל הסובלים מבעיית שיער דליל. תוספת שיער מונעת את המבוכה ואת חוסר הנוחות שמביאה עמה הפאה הנוכרית. קיראו בהרחבה על פיאות.

כאשר משתמשים בתוספת שיער חשוב לבחור את אלה הדומות במראן לשיער הטבעי. באמצעות הלחמת קראטין מקבל השיער תוספת טבעית בדרך המסווה כמעט לחלוטין שלא מדובר בשערכם הטבעי. קיראו מידע נוסף על השתלת שיער.

תחום של אמנות ויצירה

תחום תוספות השיער הוא עולם שלם של אמנות ויצירה בתחום עיצוב השיער. הוספת שיער נעשית באחד מן האופנים הבאים: הדבקה, שזירה או הלחמה.

בתהליך השזירה שוזרים את התוספת סמוך מאד לקרקפת ואם מדובר בעבודה איכותית, היא תוכיח עמידות לאורך זמן. מצד שני יש לקחת בחשבון שתהליך שזירת תוספות שיער מיועד, בדרך כלל, לתקופות זמן קצרות.

אם מעוניינים בתוספות שיער לפרק זמן ארוך יותר, יש לבחור בהלחמה. בדרך זו מלחימים לשיער תוספות שיער טבעיות על ידי מכונה מיוחדת וכך יוצרים מזיגה בין השיער הטבעי לבין התוספת. הלחמה יכולה להיות קרה או חמה.

תוספת שיער מיועדת גם לכל מי שחפצה בהארכת שיער אשר לא תיארך יותר מיום... כמו כן, ישנם מקרים בהם אפשר לבצע "הארכה" שכזו גם אחרי טיפולים כדוגמת החלקה יפנית, החלקה ברזילאית ועוד.

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
כל מה שרציתם לדעת על טיפוח השיער - ...כאן תוכלו לקרוא מידע מקיף על טיפוח השיער: קונדישינר – בריא או לא בריא? שמפו – מנקה או מזהם? ועוד
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור