x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר

החלקה ברזילאית - שיער כמו בפרסומות?

תאריך: 14/06/2011 15:40

שיער חלק למשעי הוא משאת נפשן של נשים רבות המעדיפות אותו על-פני התלתלים השובבים שעל ראשן.המראה החלק נחשב גם לאופנתי יותר, מה שגורם ללא מעט נשים לחפש פתרונות שיעניקו להן שיער גולש הדומה לזה של הדוגמניות בפרסומות ולמגישות בטלוויזיה.

בעידן בו רובנו מנהלות אורח חיים אינטנסיבי שלא משאיר הרבה זמן להתעסקות עם השיער, החלקה לצמיתות נראית כפתרון המושלם.

ההחלקה הברזילאית היא שיטה הנותנת מענה לנשים בעלות שיער פגום, צבוע או עם פסים וגוונים שאינן יכולות לבצע את ההחלקה היפנית המתאימה לשיער טבעי.

בניגוד להחלקה היפנית שמשנה את מבנה השערה מבפנים, ההחלקה הברזילאית פועלת באמצעות ציפוי השיער בשכבה של קראטין מבחוץ תוך כדי תיקון פגמים ושיקום של קצוות מפוצלים. היות והקראטין הוא החלבון ממנו עשויה השערה, הרי שציפוי שלה באותו חומר יוצר מראה טבעי, מושלם וללא פגמים.

להיט בראש - החלקה ברזילאית

בשנים האחרונות הפכה ההחלקה הברזילאית לשיטת החלקה פופולארית בקרב נשים רבות המבקשות לשקם את שיערן שעבר טיפולים כימיים שונים ולהשתחרר מהשעבוד למכשיר הפן.

מה שעלול להישכח בדרך להגשמת חלום השיער החלק, הן הסכנות הכרוכות בשיטה שאותן חייבות נשים לקחת בחשבון אם הן דואגות למראה שיערן ובריאותן.

בטיחות מעל הכל

הסכנה העיקרית הכרוכה בביצוע ההחלקה הברזילאית היא גרימת נזק לקרקפת ולשיער עקב שימוש בחומרים מאיכות ירודה שאינם מאושרים על-ידי משרד הבריאות.

במספרות רבות בהן רוצים לחסוך בעלויות, משתמשים בחומרים זולים שעלולים להזיק למטופלת ולגרום לה לפגיעה בקרקפת, לנשירת שיער ולקשיי נשימה כתוצאה משאיפת אדי החומר.

אישה שבריאותה יקרה לה, חייבת לוודא שהספר משתמש בחומרים איכותיים ומבצע את ההחלקה תוך כדי שמירה על כללי הבטיחות הנדרשים.

ספר אחראי ורציני המבצע אבחון מדויק של סוג השיער ומצבו, יידע לייעץ ללקוחה שלו אם כדאי לה לעבור את התהליך או לא, וזאת מתוך מחויבות ליושרתו המקצועית ולא לשיקולים כלכליים גרידא.

בנוסף, על הלקוחה עצמה לנהוג באחריות מתוך היכרות עם עצמה:


לא למהר

על מי שסובלת מנשירה או בעיות בקרקפת, מוטל לטפל בנושא לפני שהיא פונה לטיפול הנראה לה כפתרון קסם שישחרר אותה מכל הבעיות. נהוג לומר ש'החיפזון מן השטן' ואכן כדאי לשקול את הצעדים ולא להסתבך בצרות גדולות יותר כתוצאה מטיפול כימי מזיק וכושל.

חשוב לזכור שבהחלקה ברזילאית נעשה שימוש במחליק קראמי שהחום הגבוה שהוא מייצר עלול לגרום לנזק חמור.

במקרה בו המעצב מכוון את המחליק לחום גבוה מדי, הוא עלול לשרוף את השיער ולפגוע בו לצמיתות. כשמדובר בשיער חלש ונוטה לנשור, משיכה אגרסיבית שלו לצורך החלקה ומתיחה, עלולה לתלוש אותו ולפגוע בצפיפותו הבעייתית ממילא.
 

תגיות בעמוד:   אופנה ושיער    עיצוב שיער   
קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
הכל על החלקה יפנית - האתר המקיף אודות נשירת שיער. קיראו על החלקה יפנית וגלו כי אנו חבים תודה לאישה אחת מיפן.
החלקת שיער - בעד ונגד - האתר המקיף אודות נשירת שיער - החלקת שיער: בעד ונגד - כדי שתדעו הכל על השיער שלכם!
החלקת שיער: הסוגים השונים - האתר המקיף אודות נשירת שיער - סקירה עדכנית על סוגי ההחלקות השונים.
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור